Thumbnail image
Byzylyk palestre TomTom Touch Cardio + Body Composition BLK (S)
158.57 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

A jetoni një jetë aktive? Apo keni vendosur të jetoni një jetë më të shëndetshme? Falë byzylykut TomTom Touch Cardio, ju do të keni një pasqyrë të vazhdueshme të aktiviteteve tuaja fizike. Ekrani me sensorë prekje, i cili këndshëm lidhet me një rrip, ju informon për numrin e hapave të kaluara, kalorive të djegura dhe cilësinë e gjumit tuaj.Të gjitha të dhënat regjistrohen në një grafik të qartë të TomTom Sports. Ju gjithashtu do të vlerësoni njoftimet nga telefoni celular, kështu që gjithmonë mund të lexoni mesazhet dhe nuk do të humbni asnjë telefonatë. Përveç kësaj, ky model përmban të ashtuquajturën "Përbërja e trupit", që menjëherë ju informon për përbërjen e trupit tuaj. Ju gjithmonë do të dini se sa përqind e yndyrës dhe muskujve e bën trupin juaj.

Cilësitë

Prodhuesi TomTom
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Tipi i orës Digjital
Materiali Poliuretan
Forma Oval
Ngjyra Zezë
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Tjera Funksione për trajnim
Apertura minimale e lentes 5,6
Frekuenca e memories [GB/s] 22,4
GTIN 636926080156
Kodi i produktit hTO027

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen