Thumbnail image
Çant krahu Friedrich Lederwaren 30015-7 14L
55.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Friedrich Lederwaren një markë e njohur tani vjen në treg me çantë elegante për të dy gjinit me dizajn mjaft praktik dhe të bukur. Kjo çantë ka material polietireni, një rrip i cili mund të largohet dhe vendoset gjithashtu mund të shkurtohet apo zgjatet varësisht nga nevoja e përdoruesit. Çanta ka një xhep të madh dhe dy të vegjël. Vjen me një formë dhe prerje elegante me kombinim të ngjyrës së gjelbër, hiri dhe asaj të zezë .

Cilësitë

Prodhuesi Friedrich Lederwaren
Origjina Spanjë
Gjinia Unisex
Lloji çantës Për krah
Materiali Poliuretan
Përmasat 38 cm
Gjerësia
  • 33 cm
  • 10 cm
Përmasat e çantës M - nuk zë formatin A4
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Vëllimi [ml] 14000
GTIN 8482212135
Kodi i produktit mFL0192

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen