Thumbnail image
Çantë Dara bags Elegant Cocktail Chic no. 3
63.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dukuni e bukur, e thjeshtë dhe e veçantë me çantën praktike Dara Elegant Cocktail. Aksesori është i krijuar nga lëkura artificiale me ngjyrë të zezë, ka rripin e zinxhirit për kraharor dhe në saje të dizajnit ergonomik dhe të thjeshtë ajo mund të përshtatet me cilëndo veshje tuajën.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji çantës Për krah
Materiali Metalik
Përmasat
  • 16 cm
  • 23 cm
Përmasat e çantës S - për gjëra esenciale
Mënyra e lidhjes Me magnet
GTIN 8482211774
Kodi i produktit mDB0325

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen