Thumbnail image
Çantë Dara bags Sweet Angel Bell Big No. 420
84.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çanta Sweet Angel Bell Big No. 420 nga marka Dara bags, vjen në një kombinim ngjyrash gri-e bardhë, me fund të shtypur ngjyrë purpurt dhe motive fluturash. Produkti është i punuar nga pambuku dhe lëkura. Ka dy xhepa, një të pasëm dhe një të brendshëm me zingjir dhe ka kapacitet ngarkese deri në dy kilogramë. Lani vetëm me dorë, mos pastroni kimikisht, dhe mos përdorni zbardhues.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Lloji çantës Për krah
Materiali Lëkurë artificiale
Modeli Me kafshë
Gjerësia
  • 27 cm
  • 31 cm
  • 14 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Përmasat e çantës M - nuk zë formatin A4
GTIN 8482178393
Kodi i produktit mDB0145

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen