Thumbnail image
Çantë dore Tamaris 2263172-292
50.99 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë elegante për femra nga Tamaris, e përpunuar prej poliretanit me një dizajn unik. Kjo çantë me ngjyrë të mbyllur hiri, mbyllet me zingjirë dhe posedon hapësirë për gjërat tuaja personale. Shumë komode, e duhur për sezonën vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Përmasat
  • 55 cm
  • 38 cm
Gjerësia 14 cm
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Përmasat e çantës L - zë formatin A4
Pesha 590 g
Lloji i mbajtësit Për dorë
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 4011214145506
Kodi i produktit mTM1059

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen