Thumbnail image
Çantë kozmetike Dakine Travel Cortez 8260035-S17
38.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbani të gjithë makiazhin të sigurt dhe kudo që shkoni me ndihmën e çantës praktike Dakine Travel. Aksesori është shumëngjyrësh i krijuar nga poliesteri i fortë, mbyllet me zinxhirë. ka kapacitet deri në 4 litra si dhe mban 2 rripa për bartje të lehtë në dorë.

Cilësitë

Prodhuesi Dakine
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Përmasa 20 cm
Gjerësia
  • 27 cm
  • 13 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Sezona Pranverë - Verë 17
Përmasat e çantës S - për gjëra esenciale
Vëllimi [ml] 4000
GTIN 610934137811
Kodi i produktit mDA2546

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen