Thumbnail image
Çantë kraharori Dakine Jo Jo Vero 8230042-S17
26.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çanta e bukur kraharori ( crossbody) nga Dakine është e krijuar posaçërisht për bartjen e gjësendeve tuaja esenciale në një vend dhe pa telashe. Aksesori është i krijuar nga poliesteri me ngjyrë të zezë që ka dizajn lulesh të hirta, mban zinxhir të dyfishtë për siguri të plotë, ka rripin e rehatshëm për kraharor dhe vjen me madhësi XS.

Cilësitë

Prodhuesi Dakine
Gjinia Femra
Lloji i produktit Për trup
Përmasa 28 cm
Gjerësia 25 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Sezona Pranverë - Verë 17
Madhësia: XS
Materiali Poliestër
Modeli Me lule
GTIN 610934139877
Kodi i produktit mDA2472

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen