Thumbnail image
Çantë Tamaris Khema 2364172-098
57.84 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë shpine elegante për femra nga marka e njohur Tamaris me dizajn modern në ngjyrë të zezë. Aksesor praktik dhe i bukur, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Gjerësia
  • 36 cm
  • 29 cm
  • 10 cm
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Pesha 400 g
GTIN 4011214147982
Kodi i produktit mTM1072

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen