Thumbnail image
Çantë Tamaris Lee Satchel Bag 2051172-098 Black comb
50.49 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë elegante nga marka e njohur Tamaris, në ngjyrë të zezë, kapëse dekorative, dhe rrip të përshtatshëm për supe.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i mbajtësit Për dorë
Përmasat 22 cm
Përmasa 28 cm
Gjerësia 10 cm
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Përmasat e çantës S - për gjëra esenciale
Pesha 640 g
Materiali Poliuretan
Mënyra e lidhjes Me magnet
GTIN 4011214145070
Kodi i produktit mTM1063

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen