Thumbnail image
Deodorant Borotalco 40 ml
7.65 € 9.24 € (-17%)
Përshkrimi

Deodorant i fortë me një aromë të pagabueshme për 48 orë mbrojtje nga djersitja. Falë përbërjes së saj absorbon djersësn dhe siguron lëkurë të thatë çdo ditë. Ka efekt antibakterial. Aplikojeni në lëkurë të thatë dhe të pa irrituar.

Cilësitë

Prodhuesi Borotalco
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 80512134
Kodi i produktit kBT006

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen