Thumbnail image
Deodorant Invisible Borotalco 40 ml
8.91 € 9.24 € (-4%)
Përshkrimi

Deodoranti  është zhvilluar posaçërisht për të zvogëluar pamjen e njollave të verdha në pëlhura të lehta dhe gjurmë të bardha në pëlhura të errëta. Deodoranti ndalon djersitjen dhe siguron lëkurë të thatë çdo ditë. Nuk përmban kripë alumin dhe redukton djersën për 48 orë si dhe ka efekt antibakterial. Aplikojeni në lëkurë të thatë dhe të pa irrituar.

Cilësitë

Prodhuesi Borotalco
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 80997702
Kodi i produktit kBT007

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen