Thumbnail image
Deodorant Rexona Maximum Protection, 45 ml
11.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Deodorant që ofron mbrojtje efektive kundër djersitjes, lufton erën jo të këndshme, dhe mban përbërës hidratues të lëkurës. Ndjehuni të freskët dhe në rehati maksimale gjat ë aktiviteteve tuaja ditore, sportive, garuese etj.

Cilësitë

Prodhuesi Rexona
Origjina Holandë
Vendi i prodhimit Filipíny
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 8718114202402
Kodi i produktit kRX036

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen