Thumbnail image
Disqe për prerje guri Kinzo, 8 copë
5.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këta disqe shërbejnë për prerjen e gurit dhe të gjitha materilet nga guri. Diametri i tyre është 125mm dhe në pako përfshihen 8 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 130 x 40 x 130 mm
Pesha Rreth 0.645 KG
GTIN 8711252717722
Kodi i produktit 8711252717722

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen