Thumbnail image
Disqe metali Kinzp për prerje guri
5.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto disqe shërbejnë për prerjen e gurit dhe te gjitha materialeve nga guri. Diametri i tyre është 230 mm dhe pakoja përfshin 3 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 230 x 20 x 230 mm
Pesha Rreth 0.871 KG
GTIN 8711252717708
Kodi i produktit 8711252717708

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen