Thumbnail image
Dorëz krehëse për qen
2.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dorëza krehëse për qen, me material nga goma që ndihmojnë në relaks dhe disponim. Ka dimensione prej 310 x 10x 180 mm

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Treatment
Madhësia 310 x 10 x 180 mm
Pesha 0.068 KG
GTIN 8711252293639
Kodi i produktit 8711252293639

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen