Thumbnail image
Dritë Kinzo, LED, 4xAA
11.86 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo dritë e sjell nga kompania Kinzo ka ndriçim të fortë dhe konsumon pak. Është e përshtatshme si për jashtë ashtu edhe për brenda.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 65 x 65 x 400 mm
Pesha [g] 291
GTIN 8718489001693
Kodi i produktit 8718489001693

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen