Thumbnail image
Dry 40mm
7.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dry për kyçje nga material i qëndrueshëm metalik. Ka dimensione prej 40 mm dhe vjen me tre çelësa.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 170 x 20 x 90 mm
Pesha 0.196 KG
GTIN 8711252718774
Kodi i produktit 8711252718774

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen