Thumbnail image
Etiketa për bagazhe Addatag Suitsuit P102
6.80 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Etiketa praktike për bagazhet e udhëtimit,me formë të rrumbullakët,e bërë nga PVC - është e qëndrueshme,fiksim me kabllo çeliku (kapak me vidë).Kanë linjat e shtypura dhe të dhënat në gjuhën angleze,një anë e kuqe me "e imja", anën tjetër blu me "e juaja".

Cilësitë

Prodhuesi Suitsuit
Origjina Suedi
Gjinia Unisex
Materiali PVC
Gjerësia 8 cm
Modeli Me shenja
Sezona Tjera
GTIN 7350044771026
Kodi i produktit mSU0071

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen