Thumbnail image
Etiketë për bagazhe e verdhë me onde Addatag Suitsuit P129
6.80 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Etiketa praktike për bagazhet e udhëtimit,me formë të rrumbullakët,e bërë nga PVC - është e qëndrueshme,fiksim me kabllo çeliku (kapak me vidë).Kanë linjat e shtypura dhe të dhënat në gjuhën angleze, e bërë në të verdhë me vija të bardha dhe të kuqe me onde.

Cilësitë

Prodhuesi Suitsuit
Origjina Suedi
Gjinia Unisex
Materiali PVC
Gjerësia 8 cm
Sezona Tjera
GTIN 7350044771293
Kodi i produktit mSU0075

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen