Thumbnail image
Fener kampingu Camp Active
5.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky fener është shumë i mirë dhe shumë praktik për kamping. Pesha: 0,458 kg, madhësia: 143 x 91 x 91 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Madhësia 143 x 91 x 91 mm
Pesha 0.458 KG
GTIN 8711252016474
Kodi i produktit 8711252016474

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen