Thumbnail image
Gel dushi Clarins 150 ml
22.82 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel dushi rifreskues për femra nga Clarins me formulë të avancuar dhe me aromë citrus (agrume) që pastron thellë lëkurën. Ky produkt e zbut lëkurën dhe është I përshtatshëm për fëmijë dhe për të rritur.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3380810650105
Kodi i produktit kCL1165010

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen