Thumbnail image
Xhel fiksues për flokë Nioxin 140 ml, unisex
16.18 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xheli unik nga Nioxin forcon fibrën e flokëve dhe rrit diametrin e tyre falë polimereve speciale që përmban. Flokët tuaj do të jenë më të trashë, të formësuar dhe plot shkëlqim. Produkti është i përshtatshëm për flokë me gjatësi të shkurtër dhe të mesme.

Cilësitë

Prodhuesi Nioxin
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 4084500545946
Kodi i produktit kNIO029

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen