Thumbnail image
Gel për mishrat e dhëmbëve Weleda, me ekstrakte bimore, 30 ml
11.86 € 12.80 € (-7%)
Përshkrimi

Ky zbutës i mishrave të dhëmbëve përmban ekstrakte të bimëve si gjethet e sherbeles, kamomili, gështenja e kalit, të cilat forcojnë mishrat dhe përmirësojnë rezistencën e tyre. Ndihmon në parandalimin e gjakderdhjeve dhe inflamacionit, periodontitit, lëndimeve të shkaktuara nga protezat dentare, etj. Përdoreni pas larjes së dhëmbëve, masazhojeni në dhëmbë për 1-2 minuta me një furçë shumë të butë ose me gishta. Mos e shpëlani. Lëreni të veproj në mish, dhe mos hani apo pini për 12-15 minuta.

Cilësitë

Prodhuesi Weleda
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
GTIN 4001638088060
Kodi i produktit kWD190

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen