Thumbnail image
Xhel për pastrim të lëkurës Clean & Clear 150 ml
6.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel për pastrim të lëkurës nga Clean & Clear, i cili jo vetëm që thith yndyrat dhe papastërtitë por edhe pastron poret e bllokuara të lëkurës dhe lë një ndjenjë të shëndetshme e të pastër. Ai ofron kujdes të thellë pa bllokuar poret. Shtresa e mentolit jep aromë të këndshme dhe freskuese lëkurës suaj.

Cilësitë

Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3574660598230
Kodi i produktit kCC006

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen