Thumbnail image
Xhel për pastrim të lëkurës Loral Paris 150 ml
8.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel për pastrim të thellë të lëkurës nga Loral Paris. Ky produkt ka përmbajtje vajore nga ekstraktet bimore dhe nuk thahet pas aplikimit. Arrinë të pastroj në thellësi lëkurën duke mos lënë asnjë njollë dhe shenjë. Gjithashtu i jep butësi dhe shkëlqim lëkurës suaj.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3600523254484
Kodi i produktit kLO677

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen