Thumbnail image
Gel qetësues pas rrezitjes Clarins 150 ml
28.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Një gel i freskët qetësues do të trajtojë lëkurën tuaj pas rrezitjes.Përmban ekstrakt luledielli , ekstrakt shalqini që e mban lëkurën e hidratuar,aloe vera që zbut dhe hidraton dhe ekstrakt liri që zgjat rrezitjen.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3380811452104
Kodi i produktit kCL1145210

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen