Thumbnail image
Gërshërë Kinzo
2.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto gërshërë janë mjaft të mëdha dhe ato janë në ngjyrë të kaltër. Pesha: 0.098Kg, madhësia: 280 x 20 x 100 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 280 x 20 x 100 mm
Pesha 0.098 KG
GTIN 8711252721651
Kodi i produktit 8711252721651

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen