Thumbnail image
Geta për femra, M - Të zeza
4.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto geta janë mjaft kualitative me model, dhe vijnë në ngjyrë të zezë.

Cilësitë

GTIN GIDN-00343094
Kodi i produktit 4035179145753

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen