Thumbnail image
Geta Për Femra, Të hirta - M
4.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Hollopke të trasha për femra. Janë ideale për stinën e dimrit dhe janë me ngjyrë të hirtë të përshtatshme me të gjitha llojet e veshjeve.

Cilësitë

GTIN GIDN-00355793
Kodi i produktit 4035179145753

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen