Thumbnail image
Grill BBQ Collection
39.98 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky grill është shumë i përshtatshëm për oborrin tuaj, ka madhësi 165cm dhe peshon 5.205 kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 560 x 130 x 560 mm
Pesha Rreth 5.205 KG
GTIN 8711252866369
Kodi i produktit 8711252866369

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen