Thumbnail image
Grill BBQ Collection
32.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky grill është shumë i përshtatshëm për oborrin e shtëpisë tuaj. Rrotat ju mundësojnë që ju ta lëvizni lehtësisht atë. I takon markës BBQ Collection dhe peshon 6.100 kg, ndërsa madhësia e tij është 730 x 490 x 500 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 730 x 490 x 500 mm
Pesha Rreth 6.100 KG
GTIN 8711252898711
Kodi i produktit 8711252898711

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen