Thumbnail image
Grill BBQ Collection
57.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky grill është shumë i përshtatshëm për përgatitjen e ushqimit dhe ka një përparësi sepse mund ta lëvizni lehtësisht falë rrotave. Grilli peshon 8.500 kg dhe ka madhësi 100 x 57 x 79.5 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 795 x 570 x 1000 mm
Pesha Rreth 8.500 KG
GTIN 8711252456157
Kodi i produktit 8711252456157

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen