Thumbnail image
Grill çeliku BBQ Collection
34.23 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Grilli kualitativ prej çeliku është shumë i përshtatshëm për oborrin tuaj dhe ju mund ta lëvizni lehtësisht atë falë rrotave që ndodhen në fund të grillit. Paisja peshon 4.637 kg dhe ka madhësi 49.5x61.5x76 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 510 x 140 x 520 mm
Pesha Rreth 4.637 KG
GTIN 8711252456126
Kodi i produktit 8711252456126

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen