Thumbnail image
Largues manikyri Dermacol 120 ml
4.49 € 6.67 € (-33%)
Përshkrimi

Ky produkt shpejt, lehtësisht dhe tërësisht heq llakun nga sipërfaqja e thonjve,duke i mbajtur ata të ushqyer dhe parandalon tharjen e tepërt të tyre duke lënë mjedisin e tyre të pastër.I përshtatshme për thonjtë natyral dhe artificial është i testuar dermatologjikisht, ka aromën e trëndafilit dhe nuk përmban aceton.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Solucion për largimin e llakut të thonjëve
GTIN 85955837
Kodi i produktit kDM2348

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen