Thumbnail image
Jonizues ushqyes BN100 BE-17
42.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

BN100 do t'ju ofrojë të ushqyerit e përsosur duke jonizuar lëkurën tuaj dhe do t'ju ndihmojë të mbani atë në gjendjen më të shkëlqyer si kur keni qenë 17 vjeç.Ky produkt mban lëkurën të ushqyer,i cili heq rrudhat, qarqet nën sy, stimulon muskujt pas trajtimit të toksinës botulinum dhe heq mjekrën e dyfishtë.

Cilësitë

Prodhuesi BE-17
Origjina Taivan
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Makinë
GTIN 4713106090030
Kodi i produktit kOS338

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen