Thumbnail image
Kaçavidë me kokë të zëvendësueshme Kinzo
13.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo kaçavidë në kompletin e saj përfshinë 47 koka me madhësi dhe forma të ndryshme, të cilat mund t'i ndërroni sipas nevojave që ju paraqiten. Kompleti peshon 0.796 kg dhe ka dimensione 35 x 385 x 185 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 35 x 385 x 185 mm
Pesha Rreth 0.796 KG
GTIN 8711252541938
Kodi i produktit 8711252541938

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen