Thumbnail image
Kapëse për flokë Linziclip, 3 copë, e kaftë
1.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Me gjatësi 1,75 cm, këto kapëse janë të përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve. Vijnë në formë inovative dhe moderne, nuk rrëshqasin lehtë nga flokët, dhe janë të përshtatshme për veshje ditore dhe formale.

Cilësitë

Prodhuesi Linziclip
Origjina Angli
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i mbajtësit Aksesorë
GTIN 5060083030429
Kodi i produktit kLZ429

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen