Thumbnail image
Karikues për veturë, Quick Charge 3.0
38.18 € 41.50 € (-8%)
Përshkrimi

Me këtë karikues ju do të jeni të sigurt që pajisjet tuaja të kenë bateri të mjaftueshme, sidomos kur jeni duke udhëtuar në rrugë të gjata. Funksionon me pajisjet që kanë porte për USB, duke përfshirë telefonat mobil, tabletat, Android apo Apple. 2 portet me drita LED mund të mbushin 2 pajisje në të njëjtën kohë me një shpejtësi të madhe. Poashtu, ky karikues ofron mbrojtje nga mbitensioni i tepruar dhe ai i ulët. Karikuesi Quick Charge 3.0, mbushë 4 herë më shpejtë se mbushësit normal dhe 38% më shpejtë se Quick Charge 2.0.

Cilësitë

Origjina Korea e jugut
Energjia maksimale [A] 2,4
Prodhuesi Spigen
GTIN 8809466647567
Kodi i produktit 219086

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen