Thumbnail image
Karrocë e palosshme, 90kg
32.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo karrocë e cilësis të lartë mundëson bartjen e mobilieve apo gjësendeve të rënda pa pasur nevojë të përdoret forca fizike. Kjo karrocë e sjell nga kompania Kinzo, ka material alumini, ka dimenzionet 108x20x40cm dhe mund të mbaj deri në 90kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 720 x 100 x 410 mm
Pesha Rreth 6.400 KG
GTIN 8711252296289
Kodi i produktit 8711252296289

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen