Thumbnail image
Komplet kaçavidash 26 pjesë Kinzo
37.98 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky komplet i kaçavidave është shumë i përshtatshëm për punë. Kompleti përbëhet prej 26 pjesësh, që kanë forma dhe madhësi të ndryshme. Kompleti peshon 3.125 kg dhe ka dimensione të përgjithshme 330 x 215 x 139 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 330 x 215 x 139 mm
Pesha Rreth 3.125 KG
GTIN 8711252538396
Kodi i produktit 8711252538396

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen