Thumbnail image
Kondicioner hidratues Paul Mitchell 200 ml
24.52 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kondicioner hidratues është ideal për flokët e bardha. Rigjeneron dëmtimin e flokëve të shkaktuar nga ngjyrosja. Ai shton shkëlqimin dhe forcon flokun tuaj e ushqen në mënyrë të duhur.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Balsam
GTIN 9531119335
Kodi i produktit kPM029

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen