Thumbnail image
Balsam për flokë Alterna Moisture Intense, 207 ml
26.64 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam me vaj dhe ekstrakte havjari që thellësisht hidraton edhe flokët më të thatë. Ushqyesit që gjenden në balsam bashkëngjisin dhe rigjenerojnë kutikalet e dëmtuara të flokëve. Aplikoni në flokë të lagur, lëreni të veproj 3-5 minuta dhe shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Alterna
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Kaçurrel
Lloji i produktit Balsam
GTIN 873509024859
Kodi i produktit kAT67198

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen