Thumbnail image
Rrjetë grilli BBQ Collection
5.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky kosh metalik është i përshtatshëm, sepse brenda tij do te sistemohet ushqimi juaj duke u pjekur ngadalë dhe me kujdes. Pesha e kësaj rrjete është 0.567kg dhe ka përmasa 550x20x350mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 550 x 20 x 350 mm
Pesha Rreth 0.567 KG
GTIN 8711252951911
Kodi i produktit 8711252951911

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen