Thumbnail image
Krem anti-rrudhë Garnier Essentials 50 ml
7.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem anti-rrudhë për përmirësimin e elasticitetit të lëkurës sidomos për pjesën më të ndjeshme rreth syve. Eliminon efektet e stresit në lëkurë, lufton plakjen e parakohshme, e cila është shkaktuar nga ndikimet negative mjedisore dhe stresi i përditshëm, poashtu hidraton dhe freskon lëkurën tuaj. Preferohet për moshat mbi 35 vjeçare.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
GTIN 3600541353183
Kodi i produktit kGA304

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen