Thumbnail image
Krem antioksidues Garnier Aqua Bomb 50 ml
6.11 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky krem nga Garnier është krijuar me kujdes për të rigjeneruar lëkurën tuaj me efekt të thellë antioksidues. Kremi gjithashtu hidraton, relakson dhe freskon lëkurën si dhe e shton përkudesjen natyrale të tij ndaj faktorëve të jashtëm. Aplikohet gjatë natës.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3600541875579
Kodi i produktit kGA382

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen