Thumbnail image
Krem dite anti-rrudhë për meshkuj Collistar 50 ml
26.79 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Një agjent i veçantë i fortë me efekt zbutës që le një shprehje të relaksuar të fytyrës.Përmban formulë ekskluzive të pasur me vitamina dhe përbërës aktivë revitalizues.Jep një pamje perfekte duke i larguar linjat e imta dhe rrudhat duke e lënë lëkurën tuaj të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Collistar
Origjina Itali
Gjinia Meshkuj
GTIN 8015150280099
Kodi i produktit kCS122

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen