Thumbnail image
Krem dite për lëkurë normale për të përzier Biotherm 50 ml
55.12 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Një krem mbrojtës dhe i përditshëm që lufton shenjat e para të plakjes të shkaktuara nga ajri i ndotur, rrezatimi UVA dhe UVB. I përshtatshëm për lëkurë normale dhe të përzier.

Cilësitë

Prodhuesi Biotherm
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
Lloji i produktit Krem dite
GTIN 3605540897102
Kodi i produktit kBI362

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen