Thumbnail image
Krem dushi Weleda 200 ml
14.37 € 15.01 € (-4%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për dush që butësisht pastron, ushqen, ruan hidratimin natyral të lëkurës i jep energji të re dhe nuk e than lëkurën. Kremi përmban ekstrakte të Lavandës dhe Rosmarinë që i japin aromë të parezistueshme.

Cilësitë

Prodhuesi Weleda
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 4001638093668
Kodi i produktit kWD206

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen