Thumbnail image
Krem hidratues Clarins 30 ml
27.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues për femra nga Clarins që eliminon defektet e vogla të lëkurës si dhe mund të aplikohet si shtresë grimi. Ky produkt përmban vitamin C që I jep energji lëkurës dhe e rregullon atë. Rezultatet vërehen çdo ditë dhe fytyra juaj duket e përsosur.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3380810032949
Kodi i produktit kCL110006238

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen