Thumbnail image
Krem hidratues Essente 50 ml
26.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues për femra nga Essente që përdoret për hidratimin e lëkurës. Produkti është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës si dhe falë absorbimit të shpejtë mund edhe të aplikohet si bazë për grim. Ky krem përmban omega, acide hialuronike dhe vitamin E. Veçori e këtij produkti është fakti që rigjeneron lëkurën dhe i jep elasticitet asaj.

Cilësitë

Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 8482208283
Kodi i produktit kESS0011

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen